J-LX®

Rozměry: 226 x 226 x 86 cm

CENA NA DOTAZ

Dostupnost: Na objednávku

J-LX

Popis

Hydromasáž tryskami PowerPro®, kterých je celkem 39, je doplněna exkluzivním terapeutckým sedátkem FX-IR. Kromě trysek FX se spirálovitým prouděním a nastavitelným tlakem, které simulují pojivové tkáně a zmírňují bolest v oblasti zad, jsou zde 2 infračervené a jeden červený světelný difuzér, umístěné v blízkosti bederní oblasti, pro synergické působení. Ponoření se do vody se stává ještě přitažlivějším díky sugestivnímu dvojitému vícebarevnému LED osvětlení, velkému osvětlenému vodopádu na okraji nekonečného okraje s nastavitelným průtokem, měkkým opěrkám hlavy se snadným připevněním a časovanému vnějšímu rohovému bílému LED
osvětlení. Čistou, krystalicky čistou vodu zaručuje pětifázový filtrační systém s integrovanou dezinfekcí CLEARRAY Active Oxygen®, který kombinuje čisticí účinek nízkoemisního ozonu s baktericidním účinkem ultrafialových paprsků UV-C a omezuje používání chemických látek. Ovládání a programování funkcí je jednoduché a provádí se z nového ovládacího panelu ProTouch® na okraji vany s oboustranným displejem nebo z mobilních zařízení pomocí aplikace SmartTub®. Modely nové řady J-LX® navíc splňují a dokonce překročily normy Kalifornské energetické komise týkající se spotřeby energie, a to i díky exkluzivnímu vícevrstvému vnitřnímu a obvodovému tepelně izolačnímu systému, který zcela obklopuje lázně, s ochrannou podpůrnou základnou; zdokonalená izolační struktura snižuje provozní náklady a zároveň nabízí tišší a  spolehlivější provoz.
K dispozici v provedení Platnum a Porcelain s obložením ProFinish™ Brushed Grey, Modern Hardwood nebo Smoked Ebony a s černým izolačním krytem ProLast™.
Sestavu lázní doplňují schůdky VersaStep™ a hydraulické nebo ruční zvedáky termokrytu, včetně nového modelu pro snížený zadní kryt.

Nová sada senzorů SmartTub® pro kontrolu termokrytu, vnitřní kondenzace a hladiny vody je volitelná.

 

Samostatně stojící

Počet osob 6-7
Trysky 39
Vodní kaskáda s osvětlením 1
IR a červené světlo 2
Vícebarevné LED osvětlení
Podhlavník 4

Ovládání vzduchu pro jednotlivá sedadla

4

5-stupňový filtrační systém

Pro Touch kontrolní panel
Clear Ray UV
SmartTub
Termokryt
Cena na dotaz

Dostupné barvy:

Platinum

Porcelain

Dostupné vnější materiály: