Duka

Vyberte si z nejoblíbenějších a neprodávanějších sérií

  • Uvedená cena je za nejmenší dodávaný rozměr v základním provedení a bez úpravy skla pro snadné čištění. Cena za kompletní sprchový kout zavisí na zvolených komponentech. Kontaktujte naše koupelnová studia pro vytvoření konkrétní cenové nabídky. Fotografie zobrazují možné varianty série libero 5000. Uvedená cena nemusí odpovídat zobrazeným fotografiím.

  • Uvedená cena je za nejmenší dodávaný rozměr v základním provedení a bez úpravy skla pro snadné čištění. Cena za kompletní sprchový kout zavisí na zvolených komponentech. Kontaktujte naše koupelnová studia pro vytvoření konkrétní cenové nabídky. Fotografie zobrazují možné varianty série libero 4000. Uvedená cena nemusí odpovídat zobrazeným fotografiím.

  • Uvedená cena je za nejmenší dodávaný rozměr v základním provedení a bez úpravy skla pro snadné čištění. Cena za kompletní sprchový kout zavisí na zvolených komponentech. Kontaktujte naše koupelnová studia pro vytvoření konkrétní cenové nabídky. Fotografie zobrazují možné varianty série acqua 5000. Uvedená cena nemusí odpovídat zobrazeným fotografiím.

  • Uvedená cena je za nejmenší dodávaný rozměr v základním provedení a bez úpravy skla pro snadné čištění. Cena za kompletní sprchový kout zavisí na zvolených komponentech. Kontaktujte naše koupelnová studia pro vytvoření konkrétní cenové nabídky. Fotografie zobrazují možné varianty série pura 5000. Uvedená cena nemusí odpovídat zobrazeným fotografiím.

  • Uvedená cena je za nejmenší dodávaný rozměr v základním provedení a bez úpravy skla pro snadné čištění. Cena za kompletní sprchový kout zavisí na zvolených komponentech. Kontaktujte naše koupelnová studia pro vytvoření konkrétní cenové nabídky. Fotografie zobrazují možné varianty série vetra 3000. Uvedená cena nemusí odpovídat zobrazeným fotografiím.

  • Uvedená cena je za nejmenší dodávaný rozměr v základním provedení a bez úpravy skla pro snadné čištění. Cena za kompletní sprchový kout zavisí na zvolených komponentech. Kontaktujte naše koupelnová studia pro vytvoření konkrétní cenové nabídky. Fotografie zobrazují možné varianty série princess 4000. Uvedená cena nemusí odpovídat zobrazeným fotografiím.

  • Uvedená cena je za nejmenší dodávaný rozměr v základním provedení a bez úpravy skla pro snadné čištění. Cena za kompletní sprchový kout zavisí na zvolených komponentech. Kontaktujte naše koupelnová studia pro vytvoření konkrétní cenové nabídky. Fotografie zobrazují možné varianty série gallery 3000. Uvedená cena nemusí odpovídat zobrazeným fotografiím.

  • Uvedená cena je za nejmenší dodávaný rozměr v základním provedení a bez úpravy skla pro snadné čištění. Cena za kompletní sprchový kout zavisí na zvolených komponentech. Kontaktujte naše koupelnová studia pro vytvoření konkrétní cenové nabídky. Fotografie zobrazují možné varianty série natura 4000. Uvedená cena nemusí odpovídat zobrazeným fotografiím.

  • Uvedená cena je za nejmenší dodávaný rozměr v základním provedení a bez úpravy skla pro snadné čištění. Cena za kompletní sprchový kout zavisí na zvolených komponentech. Kontaktujte naše koupelnová studia pro vytvoření konkrétní cenové nabídky. Fotografie zobrazují možné varianty série stila 2000. Uvedená cena nemusí odpovídat zobrazeným fotografiím.