Slovníček pojmů

Clear Ray
systém - standard všech Jacuzzi® vířivek představuje evoluci v úpravě vody. UV záření se používá již léta jako spolehlivý dezinfekční prostředek vody. Světlo účinně spolupracuje s DNA bakterií a virů, které ničí jejich schopnost se množit. Je to přirozený proces, který nepřidává žádný vedlejší produkt do vody. Jednoduše navržený s dlouhou životností, nízkou tlakovou UV-C lampou a začleněné do procesu filtrace vířivky. ClearRay zachází s 99,9% vodních patogenů, které Vám čištěním přináší kříšťálově čistou vodu okamžitě.

SmartSeal
kromě 3 stupňového izolačního procesu, byl přidán na vybraných modelech SmartSeal. Je ideální pro chladné podnebí, snižuje také provozní hluk a pomáhá chránit před plísněmi a vlhkostí. Navíc ušetří o více než 25% na Vašich účtech za energie. Využívá zbytkové teplo z čerpadel a vrací do vody.

Termokryt
poskytuje nejen praktickou úsporu energie, ale také chrání plášť vířivky a udržuje požadovanou teplotu vody. Izolace krytu nejen zajišťuje, že vířivka šetří energii, ale také pomáhá chránit vodu před znečištěním a udržuje místo čisté a bezpečné.