Jacuzzi Start! 90 Sprchová vanička 160*90 Zobrazit větší

Jacuzzi Start! 90 Sprchová vanička 160*90

Rozměry: 160 x 90 cm

Dostupnost: Na objednávku

J-Start16090

Popis

Start! Systém se skládá ze tří prvků navržených Carlem Urbinatim:
sprchové vaničky, sprchového koutu z tvrzeného skla, multifunkčního sprchového panelu. Start nabízíme v různých kombinacích, lze ho však přizpůsobit i Vašim požadavkům.

 

Sprchová vanička:

je k dispozici ve dvou výškách:

první verze s vysokým okrajem (90 mm) a druhá verze s nízkým okrajem (35 mm), obě verze jsou vyráběny s protiskluzovou podlážkou, která je odolná a příjemná na dotek. Start může být instalován před i po položení obkladů. Na vyžádání nabízíme povrchové úpravy z Teakového, nebo duckboard dřeva.

 

Temperované sprchové kouty (kouty z tvrzeného skla):

Jednoduché, více než 2m vysoké, z estetického hlediska vynikající. Extrémně lineární, exkluzivní Cristal Clear jacuzzi ® vsadil na čistotu a eleganci. Skla si zachovávají svou jiskru i po čase. Obsah hliníku je snížen na minimum, vyráběny se speciálně instalovanými profily, rafinovaně upevněnými přímo na skleněné desky. Myšleno na podstatné detaily, které zdůrazňují velmi jednoduchý design.

 

Exkluzivní multifunkční panel:

Je novým zážitkem při sprchování, vždy dodáván z tvrzeného skla, nejdůležitějším rozlišujícím prvkem řady Start! U řídícího sloupku je integrován do tvrzeného skla namísto do stěny, jeho využití čelí vnitřku sprchy. Nová koupelna myslí na Vaše tělo otočené směrem k přední části sprchy. Sprcha o průměru 30 cm je inspirovaná dešťovým efektem, dobře upevněná a zaručuje správný příval vody. Její vodopád Vás hýčká a přímo regeneruje. S ruční sprchou opatřenou hadicí se lehce dostanete na jakoukoli část Vašeho těla. Termostatická baterie dodává vodu v požadované teplotě.

Multifunkční panel je výkonný, orientovaný na desing a extrémně kompaktní (soudržný).

Všechny hydraulické části tohoto exkluzivního panelu byly vytvořeny na velmi malém prostoru, s maximálním upevněním a zárukou čistoty tvarů. Jak rovněž vyplývá z prakticky integrované police, na kráse koupelny neubere ani dlažba. Toho vše je doplněno špičkovými výkony panelu: 15.8 l / min vodopádu a 14 l / min dešťové sprchy.